Kişisel Verilerin Kullanımı (KVK)

Bu internet sitesinin sahibi BGS SAÇ BAKIM VE TİC LTD.ŞTİ   (BGS) olup,  işbu şirket İstanbul Ticaret Sicili’ne  937593  sicil numarası  168052747700018 Mersis Numarası ile kayıtlı ve Türk kanunlarına göre usulüne uygun olarak kurulmuş bir limited şirkettir.  İşbu internet sitesinde sunulan ve işbu sözleşmede belirtilen hizmetler  BGS tarafından sağlanmakta olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi BGS’ ye aittir.

1. Kişisel Verilerin Kullanımı

BGS  tarafından toplanan kişisel veriler ancak aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanılır.

  • Kullanıcılarca talep edilen ürünlerin, hizmetlerin ve bilgilerin tedariki;
  • Üye ya da kullanıcı tarafından gerekli onayın verilmiş olması şartıyla kullanıcılara ilgi alanlarına girebilecek ürün ve hizmetlere ilişkin bildirimlerin gönderilmesi, yeniliklerden haberdar etmek, özel teklifler, BGS tarafından sunulan yeni ürün ve hizmetlere ilişkin bilgi gönderimi;
  • Sitenin içeriğinin ve kullanımının geliştirilmesi;
  • Sitenin güncel ve kullanıcı ihtiyaçlarını her daim karşılayabilir nitelikte olması ve bu yönde sair çalışmalar;
  • Üye ya da kullanıcıları ilgilendirebileceğini düşündüğümüz içeriklerin oluşturulması ve yayınlanması;
  • Anket formlarının doldurulması ve tekliflerin doldurulması amacıyla üyelerle iletişime geçilmesi

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin BGS veri tabanında depolanacağını böylelikle ürünlerimiz veya özel teklifler hakkında  üyelerle irtibat kurabileceğini bildirmek isteriz.

Bilgiler, titizlikle seçilmiş BGS  personeli tarafından değerlendirilecek ve kullanılacaktır. Yukarıdaki hükümler uyarınca öngörülen haller dışında, bu bilgiler sizin muvafakatiniz alınmadığı sürece herhangi bir üçüncü kişiyle paylaşılmayacaktır. Bilgiler, internet sitesine yer alan bazı hizmetlerin üçüncü kişilerce tedariki halinde, bu hizmet tedarikinin devamı için gerekli olduğu ölçüde ve bunla sınırlı olarak bu üçüncü kişilerle paylaşılacak, anılan amaçlar dışında hiç bir suretle kullanılmayacak ve kullandırılmayacaktır.

BGS, yürürlükteki mevzuat ve mahkemelerin bağlayıcı ve uygulanabilir kararları uyarınca, resmi makamlarca talep edilmesi halinde, veyahut BGS  şirketinin, çalışanlarının ve ürün ve hizmet kullanıcılarının hakları ve kişisel güvenliğinin korunması adına, kayıtlarında mevcut kişisel verileri açıklamak mecburiyetinde kalabilir.

BGS  tarafından kişisel bilgiler muvafakatiniz alınmadığı takdirde üçüncü kişilere satılmamakta, kiralanmamakta ve bu bilgilerin ticareti yapılmamaktadır.

2.Kişisel Olmayan Verilerin Kullanımı

Kişisel olmayan veriler aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanılabilir.

  • Pazarlama stratejisinin analiz edilmesi ve geliştirilmesi,
  • Bize nasıl ulaştığınızın tespit edilmesi,
  • Kullanıcı verileri kapsamında site içeriğinin geliştirilmesi.

BGS  kişisel olmayan verileri üçüncü kişiler ile paylaşmaya yetkilidir.

3. Üçüncü Kişilere Ait Sitelerin Kullanımı

BGS  kendi kontrolünde olmayan ve işletimi üçüncü kişiler tarafından yapılan sitelere link bağlantıları sağlayabilir. Bu sitede verilen bir link üzerinden bir üçüncü kişi sitesine erişim yapıldığında risk tamamen size aittir. Bir üçüncü kişiye ait sitede kurulan link bağlantısında karşılaşılabilecek her türlü virüs veya başka zararlı elementten BGS sorumlu değildir. BGS link bağlantısı yapılan siteleri ya da söz konusu site içeriğiyle ve gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir yükümlülük ya da sorumluluk taşımadığı gibi, garanti de vermemektedir